Teslimat Bilgileri

Firmamız Aras Kargo ile anlaşmalıdır. Hafta içi saat 17:00 'e kadar verilmiş ve ödeme onayı alınmış siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 17:00'den sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri kargo firmalara yarım gün çalıştığından dolayı saat 12:00'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün, 12'den sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. 

Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması hâlinde, üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Aras Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda, eksik ürün tutarı tarafınıza aynı gün iade edilecektir.

Hacettepe Ecza e-ticaret  bir online eczacı alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve böyle bir durumda ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Top